Laboratorium - Grupa Sanbet

Laboratorium

precyzyjna i surowa kontrola

Istotą funkcjonowania Laboratorium badawczego jest precyzyjna i surowa kontrola wytwarzanych przez SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j. produktów. W Laboratorium prowadzone są stałe badania betonów, kruszyw i zapraw gdzie w sposób ciągły monitorowana jest jakość oferowanych przez nas produktów, zarówno w wytwórniach jak i na placach budów, bezpośrednio u klienta. Wszystkie nasze produkty, produkujemy tylko z atestowanych surowców, a zakupione materiały do produkcji pochodzą wyłacznie od zaufanych dostawców gwarantujących wysoką jakość swoich wyrobów, popartą odpowiednimi świadectwami, certyfikatami lub aprobatami technicznymi uprawnionych instytucji.

 

 

Prowadzona w SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j. kontrola jakości jest elementem obowiązującego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Laboratorium wyposażone jest w wysokiej klasy aparaturę badawczą, a specjaliści w nim pracujący, to ludzie wysoko wykwalifikowani, z uprawnieniami i długoletnią praktyką w branży.

 

Kontrola jakości SANBET odbywa się na trzech płaszczyznach:

  • kontrola dostaw materiałów i surowców
  • badania międzyoperacyjne
  • kontrola gotowego produktu


Główne zadania pracy Laboratorium SANBET:

  • stała kontrola jakości oferowanych produktów
  • projektowanie receptur na wszystkie rodzaje betonów, zapraw i stabilizacji
  • doradztwo technologiczne z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych
  • ciągły nadzór nad przestrzeganiem procedur i wymagań technologicznych w zakładach produkcyjnych i na placach budów

 

W TROSCE O ŚRODOWISKO w swojej działalności łączymy pasje i profesjonalizm, ale także dbamy o naturalne środowisko. Prowadzimy działania w zakresie RECYKLINGU odzyskując tym samym surowce z niewykorzystanego betonu. Potwierdzeniem skuteczności naszych działań oraz wysokiej odpowiedzialności spółki w zakresie dbania o środowisko naturalne było przyznanie SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j. Certyfikatu ISO 14001:2004. Wszystko po to, aby dostarczyć Klientom jak najlepsze jakościowo wyroby i świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Zapisz

Zapisz

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszej firmie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.

Zapisz