Działania na rzecz ochrony środowiska - Grupa Sanbet

Działania na rzecz ochrony środowiska

najwyższe standardy to najwyższa jakość życia

Nasza spółka powstała z pasji, ciężkiej pracy, zaangażowania i podjęcia przez nas ryzyka. Zapał, determinacja oraz cierpliwość w dążeniu do celów pozwoliły nam wypracować solidną i wiarygodną MARKĘ na rynku budowlanym, dzięki czemu staliśmy się znani nie tylko w Polsce, lecz i za granicą.

 

Naszym celem jest bycie postrzeganym nie tylko jako najlepszy dostawca betonu i kruszyw, ale także jako uczciwy i godny zaufania partner w interesach. Staramy się ciągle doskonalić świadczone usługi tak, aby pozwalały nam budować trwałe i pozytywne relacje z naszymi klientami, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska naturalnego.

 

Chronimy środowisko już u podstaw, od samego rozpoczęcia procesu wytwarzania betonu, aż do momentu zagospodarowania odpadów po zakończeniu inwestycji. W jego produkcji wykorzystujemy m.in. uboczne produkty spalania, a konkretnie są to popioły lotne. Należy wiedzieć, że powstają one procesie spalania węgla na potrzeby wytwarzania ciepła w elektrociepłowniach, a ich zagospodarowanie jest istotnym problemem dla kluczowej gałęzi przemysłu - ciepłownictwa. Możemy pochwalić się, iż w procesie produkcji betonu, utylizujemy nawet kilkadziesiąt tysięcy ton odpadów w ciągu roku! Ciekawostką jest również fakt, że przy produkcji betonu nie powstają żadne inne odpady. A nasi partnerzy biznesowi wiedzą, że jesteśmy Firmą, która zutylizuje wszystkie odpady, które powstaną podczas całego procesu realizacji inwestycji.

 

Jako Właściciele spółki, zobowiązujemy się do spełnienia wszelkich wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska oraz ciągłego i świadomego doskonalenia w zapobieganiu zanieczyszczeniom, a także do minimalizowana negatywnego wpływu na środowisko naturalne jak również ciągłego doskonalenia skuteczności Systemów Zarządzania Jakością obowiązujących w naszej spółce.

 

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszej firmie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.

Zapisz