O nas - Grupa Sanbet

O nas

kilka słów o nas

Grupa Sanbet to rodzinna firma z tradycjami, która prowadzi działalność na rynku budownictwa już od 1991 roku. Realizujemy swoją działalność w trzech liniach biznesowych, które idealnie się uzupełniają. Jesteśmy wiodącym producentem betonu towarowego, a do jego produkcji w naszych fabrykach wykorzystujemy kruszywa z własnych kopalni. Od 2002 roku wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy przy budowie inwestycji deweloperskich.

 

 

FABRYKI BETONU to najbardziej znana linia produkcyjna Spółki, która słynie z wysokiej jakości betonu towarowego. Posiadamy własne laboratorium badawcze, które gwarantuje ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji zapewniającą najwyższą jakość naszych produktów.  Na rynku producentów wyróżnia nas nowoczesny park maszynowy – linie i sprzęt  produkcyjny oraz własna flota pojazdów m.in. pompy do betonu, betonowozy, cementowozy, samochody ciężarowe samowyładowawcze do przewozu kruszywa i bloczków.  Nasze Fabryki betonu zlokalizowane są w każej części Wrocławia i jego okolicach przy głównych trasach komunikacyjnych. Ich lokalizacja pozwala nam  sprawnie i szybko dostarczać nasze produkty, zarówno na terenie Wrocławia, jak i całego województwa dolnośląskiego.

 

  SANBET FABRYKI BETONU

aby zobaczyć lokalizację naszych placówek, należy kliknąć w ikonkę poniżej

 

 

 

KOPALNIE KRUSZYWA to linia biznesowa Spółki, która pełni fundamentalną rolę w nieustającym rozwoju całej Grupy zapewniając najlepszy budulec dla naszych inwestycji. Spółka prowadzi wydobycie i eksploatację surowców w kopalni kruszywa naturalnego oraz granitu. Nasze kopalnie wyposażone są w najnowocześniejsze linie technologiczne do wydobywania, sortowania i uszlachetniania kruszyw. Dostarczamy na rynek najwyższej jakości kruszywa budowlane oraz materiały podsypkowe, znajdujące zastosowanie przy produkcji betonów zwykłych i specjalistycznych, elementów betonowych, suchych zapraw i tynków, wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz drogowo-mostowym.

 

 SANBET KOPALNIE KRUSZYWA

aby zobaczyć lokalizację naszych placówek, należy kliknąć w ikonkę poniżej

 

 

 

SANBET DEVELOPMENT pod taką nazwą działa trzecia linia biznesowa związana z inwestycjami deweloperskimi. Z sukcesem zrealizowanych zostało 7 inwestycji mieszkaniowych, gdzie oddanych do użytku zostało ponad 500 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 70 lokali usługowych. W swojej działalności wykorzystujemy ponad 25-letnie doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym i solidnym inwestorem budowlanym. Jako jeden z nielicznych deweloperów wszystkie inwestycje mieszkaniowo - usługowe realizujemy z własnych środków finansowych, co w szczególny sposób wyróżnia nas na rynku. W swojej działalności kierujemy się rzetelną i profesjonalną obsługą klienta, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji sprzedażowych.

 

 SANBET DEVELOPMENT

zobacz lokalizację nieruchomości w ofercie

 

 

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszej firmie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.

Zapisz