Informacje o firmie SANBET

Grupa Sanbet

klilka słów o nas

Spółka SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j., jest wiodącym producentem betonu towarowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, z sukcesem działa na polskim rynku usług budowlanych pod nazwą SANBET nieprzerwanie od 1991 roku. Grupa SANBET PIOTROWSCY realizuje swoją działalność w trzech liniach biznesowych:

 

 

 

SANBET FABRYKI BETONU to  podstawowa linia produkcyjna spółki, specjalizująca się w produkcji wysokogatunkowych mas betonowych, zapraw oraz dodatków do betonów. Posiadamy własne laboratorium badawcze, które gwarantuje ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji zapewniającą najwyższą jakość naszych produktów.  Na rynku producentów wyróżnia nas nowoczesny park maszynowy – linie i sprzęt  produkcyjny oraz własna flota pojazdów m.in. pompy do betonu, betonowozy, cementowozy, samochody ciężarowe samowyładowawcze do przewozu kruszywa i bloczków.  Nasze Fabryki betonu zlokalizowane są w południowej części Wrocławia i jego okolicach przy głównych trasach komunikacyjnych. Ich lokalizacja pozwala nam  sprawnie i szybko dostarczać nasze produkty, zarówno na terenie Wrocławia, jak i całego województwa dolnośląskiego.

 

  SANBET FABRYKI BETONU

aby zobaczyć lokalizację naszych placówek, należy kliknąć w ikonkę poniżej

 

 

 

SANBET KOPALNIE KRUSZYWA to druga co do wielkości produkcji linia biznesowa spółki. Spółka prowadzi wydobycie i eksploatację surowców w kopalni kruszywa naturalnego oraz granitu. Nasze kopalnie wyposażone są w najnowocześniejsze linie technologiczne do wydobywania, sortowania i uszlachetniania kruszyw. Dostarczamy na rynek najwyższej jakości kruszywa budowlane oraz materiały podsypkowe, znajdujące zastosowanie przy produkcji betonów zwykłych i specjalistycznych, elementów betonowych, suchych zapraw i tynków, wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz drogowo-mostowym.

 

 SANBET KOPALNIE KRUSZYWA

aby zobaczyć lokalizację naszych placówek, należy kliknąć w ikonkę poniżej

 

 

 

SANBET DEVELOPMENT rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku i do dziś zakończyło realizację pięciu inwestycji mieszkaniowych oddając do użytku łącznie 400 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 55 lokali użytkowych.  W swojej działalności wykorzystujemy ponad 20-letnim doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym, solidnym o ugruntowanej pozycji na rynku inwestorem budowlanym. Jako jeden z nielicznych deweloperów wszystkie inwestycje mieszkaniowo - usługowe realizujemy z własnych środków finansowych, co w szczególny sposób wyróżnia nas na rynku. W swojej działalności kierujemy się rzetelną i profesjonalną obsługą klienta, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji sprzedażowych. Największym sukcesem dla nas jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów, którzy nam zaufali.

 

 SANBET DEVELOPMENT

zobacz lokalizację nieruchomości w ofercie

 

 

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszej firmie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.

Zapisz