Napisz do nas

Fabryki Betonu SANBET

FABRYKI BETONU

wytwórnie betonu we Wrocławiu

Wiodąca linia biznesowa w działalności SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j. to produkcja mas betonowych, zapraw oraz dodatków do betonów. Spółka prowadzi swoją działalność produkcyjną w czterech wytwórniach betonu na terenie Wrocławia i jego okolic. Każdy zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny i w pełni zautomatyzowany węzeł betoniarski oraz dostęp do własnej floty pojazdów, które zapewniają szybkie dostawy zamówionych przez Klienta mas betonowych na wskazane budowy.

Badanie jakości towaru na każdym etapie produkcji odbywa się w laboratorium badań betonów, kruszyw i zapraw, gdzie monitorowana jest jakość oferowanych przez nas produktów w miejscach produkcji a także bezpośrednio na terenie budowy, u klienta. Nasze moce produkcyjne pozwalają wyprodukować do 500 m3 betonu na godzinę. Nasi klienci otrzymują produkt pewny jakościowo i w rozsądnej cenie.

SANBET FABRYKA BETONU W., S. Piotrowscy sp. j. dzięki najwyższej jakości oferowanych produktów zdobyła zaufanie największych przedsiębiorstw i wykonawców na polskim rynku budownictwa. Świadczą o tym referencje, liczne podziękowania i nagrody za realizację największych inwestycji budowlanych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Gwarancja jakości SANBET:

  • beton najwyższej jakości - stała, powtarzalna i kontrolowana klasa wyrobu
  • elastyczność i mobilność - godziny dostaw dostosowane do potrzeb i wymagań klienta
  • wysoko wykwalifikowana kadra pracowników - z uprawnieniami i długoletnią praktyką w branży
  • kompleksowa i rzetelna obsługa klienta - zaufanie i satysfakcja kontrahentów, którzy podjęli z nami współpracę
  • indywidualne podejście do każdego klienta - dobór składu betonów w zależności od specjalnych potrzeb projektowych
  • niezależne, samodzielne laboratorium badawcze - wyposażone w wysokiej klasy aparaturę badawczo – pomiarową zapewniające doradztwo w zakresie technologii betonów i robót betonowych

Zapisz

Chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o naszej firmie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego oraz w celach marketingowych. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j. i Sanbet Development sp. z o.o. sp. k. drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany przeze mnie adres e- mail.

Zapisz